BEARTI NË NJË LIDHJE DASHURIE, PAS NDARJES NGA TEA/ Kush është vajza që i ka marrë zemrën – AlpeGossip
BEARTI NË NJË LIDHJE DASHURIE, PAS NDARJES NGA TEA/ Kush është vajza që i ka marrë zemrën

BEARTI NË NJË LIDHJE DASHURIE, PAS NDARJES NGA TEA/ Kush është vajza që i ka marrë zemrën

Beart Rexhepi u bë i njohur për publikun shqiptar nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Për një kohë të gjatë ish-konkurrenti u komentua shumë në rrjet, pasi lidhja e tij me Tean u bë publike.

Bearti i 'Përputhen' në një lidhje dashurie, kush

Dyshja u ndanë pak kohë pasi konfirmuan lidhjen dhe tashmë e kanë lënë në të shkuarën si histori. Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Bearti ka nisur një lidhje të re.

Bearti i 'Përputhen' në një lidhje dashurie, kush

Identiteti i vajzës që i ka marrë zemrën nuk është bërë ende i ditur.

Bearti i 'Përputhen' në një lidhje dashurie, kush

Bearti i 'Përputhen' në një lidhje dashurie, kush

Bearti i 'Përputhen' në një lidhje dashurie, kush