MBRËMJA I DEDIKOHET FAMILJES/ Poni publikon momentet e rralla pranë djalit dhe bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
MBRËMJA I DEDIKOHET FAMILJES/ Poni publikon momentet e rralla pranë djalit dhe bashkëshortit (FOTO)

MBRËMJA I DEDIKOHET FAMILJES/ Poni publikon momentet e rralla pranë djalit dhe bashkëshortit (FOTO)

Këngëtarja e njohur Poni njihet si një nga personazhet publikë që jetën familjare e mban larg vëmendjes mediatike. Në profilin personal të saj në ‘Instagram’ ajo komentohet shumë për stilin, por herë pas here këngëtarja publikon edhe momente me familjen e saj, veçanërisht djalin.

Pak më parë ajo ka publikuar një ‘story’ që ka protagonistë djalin dhe bashkëshortin, të cilët shfaqen duke notuar bashkë në pishinë. Poni nuk ka ndarë më herët momente ku shfaqet edhe bashkëshorti. Megjithëse imazhi i tij nuk duket qartë, Poni po e shijon shumë kohën me ta. Mbrëmja i ka gjetur bashkë dhe momentet familjare po i shijojnë shumë të gjthë.

Kujtojmë se Poni është shumë aktive me koncerte dhe së shpejti do publikojë një album të ri për adhuruesit e saj.