GHETTO GEASY APO UNIKKATIL? Zbuloni se cilin prej reperëve zgjedh Don Phenom (VIDEO) – AlpeGossip
GHETTO GEASY APO UNIKKATIL? Zbuloni se cilin prej reperëve zgjedh Don Phenom (VIDEO)

GHETTO GEASY APO UNIKKATIL? Zbuloni se cilin prej reperëve zgjedh Don Phenom (VIDEO)

Reperi më i ri i skenës muzikore shqiptare ishte i ftuar në një interviste ku u vu përball shumë pyetjeve të sikletshme.

Don Phenom zgjodhi reperin më të mirë mes Ghetto Geasyt dhe Unikkatil, ky i fundit pjesë e labelit “TBA” ku është edhe vetë Don Phenom.

Në linkun e mëposhtëm mund të mësoni se kë zgjodhi reperi mes Getoar Selimit dhe Unikkatil, si dhe emrave të tjerë të estradës.