NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Fjoralba Ponari është sozi e aktores tuaj të preferuar turke (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Fjoralba Ponari është sozi e aktores tuaj të preferuar turke (FOTO)

NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Fjoralba Ponari është sozi e aktores tuaj të preferuar turke (FOTO)

Moderatorja më e re e emisionit “E diell”, Fjoralba Ponari, të cilën do ta shohim shumë shpejt në ekran, është një ndër personazhet më të dashur për publikun dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku kontakton shpesh me fansat e saj.
Së fundmi, një ndjekës i ka vënë asaj në dukje ngjashmërinë e madhe me aktoren e famshme turke, Elçin Sangu, e cila luan rolin e “Defnes” në “Dashuri me qira”.

“E di që i ngjan shumë aktores turke Elçin Sangu?”- i shkruan ndjekësja.
“Ma kanë thënë shumë, duke filluar nga ime motër.”- ka pohuar Fjoralba.