PASI LORI HOXHA I NXORRI GISHTIN E MESIT/ Visi merr hak me këto fjalë: Je një k*rvë (VIDEO) – AlpeGossip
PASI LORI HOXHA I NXORRI GISHTIN E MESIT/ Visi merr hak me këto fjalë: Je një k*rvë (VIDEO)

PASI LORI HOXHA I NXORRI GISHTIN E MESIT/ Visi merr hak me këto fjalë: Je një k*rvë (VIDEO)

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë kthyer në çiftin më të përfolur për momentin. Pas 6 vitesh lidhje ata zgjodhën ti jepnin fund  por asnjëri nuk ka preferuar të komentoj lajmet.

Fundjavën e kaluar  AlpeNews.al mesoi se ata ishin të dy por nuk ishin bashkë në një ndër club-et e Tiranës. Ndërkohë që Lori ka qenë e shoqëruar me mikshat nga ana tjetër Visi ka qenë bashkë me shokët.

Mirëpo  shoqa e Lorit ka publikuar një video  ku shihet Lori Hoxha duke kërcyer dhe  ngre gishtin e mesit duke iu përshtatur tekstit të këngës:“You re such a fucking hoe” (je një k*rvë).

Ditën e sotme ka reaguar edhe Visi me anë të një video në “Snapchat” ku dëgjohet  e njëjta këngë. Vallë fjalën k*rvë e ka një diss për Lorin?

AlpeNews.al