NGA PUTHJET NË BUZË DERI TEK GJOKSI/ Këto janë vip-et që u konsideruan lezbike: Nga Rita tek Era (FOTO) – AlpeGossip
NGA PUTHJET NË BUZË DERI TEK GJOKSI/ Këto janë vip-et që u konsideruan lezbike: Nga Rita tek Era (FOTO)

NGA PUTHJET NË BUZË DERI TEK GJOKSI/ Këto janë vip-et që u konsideruan lezbike: Nga Rita tek Era (FOTO)

Rastet kur personazhet e njohura shqiptar janë përfolur se kanë histori dashurie me të njëjtin gjini nuk janë të pakta. Disa prej femrave më seksi të showbizit nuk i kanë shpëtuar këtij skandali.

Disa prej tyre e kanë konfimuar vet dhe disa të tjera e kanë treguar me puthjet publike duke u kthyer kështu në emrin më të diskutuar në media.

AlpeNews,al ju njhem me disa nga rastet të cilat kanë qenë në qendër të vëmendjes pas dyshimeve për një lidhje lezbike.

Era Rusi

Këngëtarja e njohur dallohet për puthjet në buzë që shkëmben në daljet televizive. Kanë mjaftuar dy puthje të nxehta të cilat u bën publikisht që Era të diskutohesh se ishte një lezbike.

 

Gugu

E ftuar në një emision ajo e ka pranuar publikisht se është biseksuale. Gjithashtu ka treguar se ka qenë e lidhur me një vajzë prej disa vitesh, ndërsa është ajo që i ka vendosur edhe emrin “Gugu”.

Rita Ora

Para disa kohësh  deklarata e Rita Orës se ka fjetur me femra shokoi gjithë ndjekësit.

“Jam biseksuale 50/50 dhe nuk do ta fsheh. Nuk po fsheh çfarë jam apo kush jam,” – u shpreh Rita Ora për revistën “People”

Marigona Dragusha

Nëse emri i saj kërkohet në “google” artikujt që do të publikohen janë ato të medias spanjolle.

Përpos arritjes së saj në tituj fokus i kanë dhënë orientimit të saj seksual. Këto portale kanë shkruar se Dragusha është lezbike.

E gjitha kjo marrë jehonën nga një fotografi që Marigona ka publikuar, në ditën ndërkombëtare të homofobisë ku shihej duke puthur një vajzë.

AlpeNews.al