Jo për nuse, por për një “xhiro”! Dj Blunt është fiksuar keq fare me Kejvinën, ja si e ngacmon para Ermal Mamaqit! (VIDEO) – AlpeGossip
Jo për nuse, por për një “xhiro”! Dj Blunt është fiksuar keq fare me Kejvinën, ja si e ngacmon para Ermal Mamaqit! (VIDEO)

Jo për nuse, por për një “xhiro”! Dj Blunt është fiksuar keq fare me Kejvinën, ja si e ngacmon para Ermal Mamaqit! (VIDEO)

Mund t’ju tingëllojë keq, por e do për një xhiro!

Para pak ditësh, reperët Dj Blunt dhe Real 1 ishin të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku nuk kanë munguar batuat si në lidhje me sherrin me Gjikon, por ashtu edhe me pyetjet pikante të Kejvinës. Kjo e fundit ishte shprehur më parë se Blunt i pëlqente shumë dhe ky i fundit ia shprehu publikisht simpatikë ku dhe i dhuroi një përqafim e puthje.

Moderatori i njohur ka publikuar së fundmi një video në Instagram nga emisioni ku ishin të ftuar Blunt e Real 1. Ermali e pyet nëse shkon nuse në Kosovë, në këtë moment ndërhyn Blunt ku thotë “S’është problem”, ndërsa Ermali i thotë: “Për nuse s’ka problem por”, dhe Kejvina thotë për “xhiro”.

 

Sigurisht që në këtë video pikante, nuk mund të mos komentonte Blunt ku shkroi “U stërrpik edhe shaolin Kevina sku skuuu”. Për ata që nuk e dinë, fjala stërrpik do të thotë “lag”.

bakwed.jpg