REPERI SHFAQET I ZHVESHUR/ Kë kërcënon Noizy me ndeshje boksi: Më sillni…(FOTO) – AlpeGossip
REPERI SHFAQET I ZHVESHUR/ Kë kërcënon Noizy me ndeshje boksi: Më sillni…(FOTO)

REPERI SHFAQET I ZHVESHUR/ Kë kërcënon Noizy me ndeshje boksi: Më sillni…(FOTO)

Kujtojmë që para se të futej në muzikë, Noizy merrej me ‘street fight’. Reperi këtë herë është shfaqur i zhveshur pikërisht kshtu, si “dashuria e tij e parë”. Me pozicionin që duket sikur gati është për një ndeshje boksi, Noizy thumbon me atë që shkruan krah fotos: “Më sillni reperin tuaj të preferuar”, duke “kërcënuar” dhe nënkuptuar se për të nuk ka asnjë rival pasi secilin do ta mundtte. Ndërkohë 31 vjeçari po shijon maksimumin e suksesit në muzikë, me këngë dhe klipe të reja, koncerte dhe zero të shtuara në llogarinë e tij bankare.