“MOS U NXEH” MAMI TUNA/ Tian gjithë çokollatë në karrocë (FOTO) – AlpeGossip
“MOS U NXEH” MAMI TUNA/ Tian gjithë çokollatë në karrocë (FOTO)

“MOS U NXEH” MAMI TUNA/ Tian gjithë çokollatë në karrocë (FOTO)

Pasi u bë nënë, këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu, po merret kryesisht me jetën e saj private dhe po i përkushtohet familjes.

Shpesh herë ajo është aktive në rrjetet sociale, ku edhe publikon fotografi e video të ndryshme nga jeta private, por këtë herë Tuna ka publikua një foto të Tian  .

Tian është rritur dhe mund të konsumojë ushqim vetë pa ndihmën  e mamit, urojm që mami Tuna mos të nxehet që djali është bërë  gjithë çokollatë.