Zbuloni kush tjetër nga djemtë e grupit OTR, sapo hapi studion e tij muzikore (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Zbuloni kush tjetër nga djemtë e grupit OTR, sapo hapi studion e tij muzikore (FOTO/VIDEO)

Zbuloni kush tjetër nga djemtë e grupit OTR, sapo hapi studion e tij muzikore (FOTO/VIDEO)

Edhe pse nuk është shumë aktiv në muzikë, kjo e fundit vazhdon të mbetet pjesë e jetës së tij. Këtë herë ka zgjedhur të jetë pjesë e saj jo me këngë të reja apo klipe por duke hapur studion e tij muzikore. Ka qenë vetë Lil Koli ai që me anë të disa postimeve ka lajmëruar se studioja e tij muzikore mban emrin ‘Wave_records’ dhe fton të gjithë talentet e reja në Londër të provojnë vetën aty. Nuk e dimë nëse anëtari i OTR do të sjellë ndonjë këngë të re pasi fansat e pyesin shpesh.