”Si të dalin lekët duke bredhur”/ Aulona nuk ja përton ndjekësit me përgjigjen: Mbush kuletën…(FOTO) – AlpeGossip
”Si të dalin lekët duke bredhur”/ Aulona nuk ja përton ndjekësit me përgjigjen: Mbush kuletën…(FOTO)

”Si të dalin lekët duke bredhur”/ Aulona nuk ja përton ndjekësit me përgjigjen: Mbush kuletën…(FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret më të ndjekura të ekraneve shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private. Aulona Musta njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe të drejtëpërdrejtë në gazetari e jo vetëm, mirëpo nuk mund të mungojnë edhe konfliket në komente në fotot që poston në rrjetet sociale. Ditën e sotme ka publikuar një foto ku tregon se ndodhet në Suharekë dhe një fans e pyet se si i dalin lekët duke shëtitur nga një shtet në tjetrin ose nga njëri kontinent në tjetrin.

E Aulona i kthen përgjigjen më të mirë të mundshme: “Na dalin lekët se kemi që 20 vjeç që punojmë nga mëngjesi në darkë, nëpër 2-3-4 punë dhe bëjmë llogaritë tona, jo të botës, se po u shqetësove ku i gjen lekët bota, do të harrosh të mbushësh kuletën tënde.”