POZON ME BIKINI/ Rashel Kolaneci “NDEZ” rrjetin me format bombastike (FOTO) – AlpeGossip
POZON ME BIKINI/  Rashel Kolaneci “NDEZ” rrjetin me format bombastike (FOTO)

POZON ME BIKINI/ Rashel Kolaneci “NDEZ” rrjetin me format bombastike (FOTO)

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci është ndër vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera.

Rasheli njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese.

Bikinit e vogla i tregojnë më së miri format bombastike teksa pozon në ujërat e detit.