“NUK DO SHIHEMI GJITHË DITËN”/ Jonin e merr malli për Arbanën dhe shihni ç’i bën (FOTO) – AlpeGossip
“NUK DO SHIHEMI GJITHË DITËN”/ Jonin e merr malli për Arbanën dhe shihni ç’i bën (FOTO)

“NUK DO SHIHEMI GJITHË DITËN”/ Jonin e merr malli për Arbanën dhe shihni ç’i bën (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin “Receta për 5 minuta” dhe së fundmi ka nisur një tur në disa qytete të Shqipërisë. Duke qenë se po udhëton kaq shpesh, Arbanës i duhet të qëndrojë larg djalit, Jonit dhe atë e merr malli.

Në videon e fundit të publikuar në Instastory Joni shfaqet duke e puthur Arbanën pa pushim e duke e përqafuar.

“Kur e dimë që s’do shihemi gjithë ditën”, shkruan Arbana.