MOMENT I VEÇANTË/ Vera Grabocka dhe Timo Flloko dhurojnë një puthje në buzë publikisht – AlpeGossip
MOMENT I VEÇANTË/ Vera Grabocka dhe Timo Flloko dhurojnë një puthje në buzë publikisht

MOMENT I VEÇANTË/ Vera Grabocka dhe Timo Flloko dhurojnë një puthje në buzë publikisht

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë çifti që na bëjnë të besojmë tek dashuria e vërtetë sepse vitet kalojnë e ata i sheh të dashuruar si ditën e parë.

Këtë herë Vera ka vendosur të ndajë publikisht një moment shumë të ëmbël me bashkëshortin. Në videon e publikuar në Instagram çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje në buzë njëri-tjetrit.

View this post on Instagram

Love is the only answer ❤️

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

“Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan Vera krah kësaj videoje që është komentuar nga shumë personazhe.

Komenti i Alketës është ai që tërheq më shumë vëmendje. “Timo gati urgjent per export ne Hollywood! Vera thjesht te beje regjine e cmimeve Oscar!”, shkruan moderatorja.