VAZHDOJNË PROVOKIMET/ Trejsi Sejdini filmon veten në shtrat dhe fansat po ”çmenden” (VIDEO) – AlpeGossip
VAZHDOJNË PROVOKIMET/ Trejsi Sejdini filmon veten në shtrat dhe fansat po ”çmenden” (VIDEO)

VAZHDOJNË PROVOKIMET/ Trejsi Sejdini filmon veten në shtrat dhe fansat po ”çmenden” (VIDEO)

Modelja Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj.

Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por edhe ekspozimi i jetës luksoze që bën.

Pas pushimeve në jug të vendit, Trejsi Sejdini së fundmi është nisur në Spanjë dhe po i kalon pushimet në Ibiza, një vend ky shumë i frekuentuar nga VIP-at shqiptarë.

Së fundmi, modelja ka postuar një video provokuese në llogarinë e saj të Instagramit, ku shihet e shtrirë në shtrat mjaft joshëse duke mos lënë pa ekspozuar gjoksin e saj e cila me siguri ka çmendur të gjithë fansat e saj.