“DANCE WITH ME”/ Këto janë çiftet zyrtare të spektaklit televiziv – AlpeGossip
“DANCE WITH ME”/ Këto janë çiftet zyrtare të spektaklit televiziv

“DANCE WITH ME”/ Këto janë çiftet zyrtare të spektaklit televiziv

Së shpejti pritet të nisë në Klan edicioni i pestë të “Dance With Me”.

Tashmë ciftet janë ndarë dhe janë konfirmuar dhe duket se do të jetë një edicion mjaft interesant.

1. Anjeza Maja & Romeo Veshaj

2. Eni Jani & Genc Fuga

3. Kiara Tito & Sazan Guri

4. Monika Lubonja & Donald Veshaj

5. Rashel Kolaneci & Seldi qalliu

6. Leila Kraja & Robert Berisha

Edhe këtë herë ky program mban vulën e regjisores së njohur Vera Grabocka si dhe do të vijë në prezantimin e Alketa Vejsiut. Juria pritet të jetë e njëjta koreografi Albi Nako, ish-missi Valbona Selimllari  dhe artisti Robert Aliaj.