E GJITHA E ZHVESHUR NË MES TË SHKRETËTIRËS/ Kleoniki “çmend” fansat me pozat e saj (FOTO) – AlpeGossip
E GJITHA E ZHVESHUR NË MES TË SHKRETËTIRËS/ Kleoniki “çmend” fansat me pozat e saj (FOTO)

E GJITHA E ZHVESHUR NË MES TË SHKRETËTIRËS/ Kleoniki “çmend” fansat me pozat e saj (FOTO)

Kleoniki Delijorgji njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe herë pas here i lë ndjekësit në rrjetet sociale pa fjalë, me postimet e pazakonta që bën.

Ajo i habiti të gjithë kur bëri një postim në “Instastory”, duke treguar se kishte bërë një maskë për fytyrën me menstruacionet e saj. Por jo vetëm kaq, pasi ajo më vonë bëri një tjetër postim që i la fansat pa fjalë.

E gjitha e zhveshur në mes të shkretëtirës, Kleoniki

Kleoniki postoi një video nga palestra, ku tregonte që i kishin ardhur menstruacionet. Teksa ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo tha se i kishin ardhur papritur dhe se e publikoi videon për t’iu bërë thirrje “vajzave që të mos kenë turp fare nëse iu vijnë periodat”.

E gjitha e zhveshur në mes të shkretëtirës, Kleoniki

Ndërsa së fundmi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa poza ku shfaqet e gjitha nudo në mes të shkretëtirës.

“Zhvesh frikën time, më lër nudo”, shkruan Kleoniki në postimin e saj që menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

E gjitha e zhveshur në mes të shkretëtirës, Kleoniki

E gjitha e zhveshur në mes të shkretëtirës, Kleoniki