HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 10 veshje që duken të mrekullueshme në çdo lloj trupi dhe vajzat e famshme e konfirmuan – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 10 veshje që duken të mrekullueshme në çdo lloj trupi dhe vajzat e famshme e konfirmuan

HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 10 veshje që duken të mrekullueshme në çdo lloj trupi dhe vajzat e famshme e konfirmuan

Fashionistet e famshme pëlqejnë të mbajnë fustane të bukura. Dhe pavarësisht nga llojet e ndryshme të trupit, ato ndonjëherë zgjedhin të veshin të njëjtat veshje. Tani nuk mund të zgjedhim kush dukej më mirë në to, ndaj duhet ta shihni vetë.

Kelsea Balerini vs Kim Kardashian

Sydney Sweeney vs Natalie Portman

Rihanna vs Julia Roberts

Kim Kardashian vs Jennifer Hudson

Kim Kardashian vs Alessandra Ambrosio

Nicki Minaj vs Hayden Panettiere

Celine Dion vs Mariah Carey

Krysten Ritter vs Kat Von D

Whoopi Goldberg vs Julia Roberts

Kate Middleton vs Mindy Kaling

/