SUPER SEKSI/ Bleona shfaq gjithë sensualitetin e saj në videoklipin e ri – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Bleona shfaq gjithë sensualitetin e saj në videoklipin e ri

SUPER SEKSI/ Bleona shfaq gjithë sensualitetin e saj në videoklipin e ri

Bleona Qereti do nxjerrë klipin më të ri të këngës “Haters”, që u publikua në shtator të vitit të kaluar.Bleona ka lajmëruar se publikimi i këtij klipi do lançohet më 1 mars.Gjithashtu, ajo ka publikuar foto nga xhirimi i klipit që i ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante, që i tregon format e saj perfekte.Bleona ka sfiduar në mënyrë fantastike vitet, që për të janë thjesht numra pa vlerë.