BEBE REXHA PROVOKON NDJEKËSIT/ Uron mirëmengjes me reçipetat të zbërthyera (FOTO) – AlpeGossip
BEBE REXHA PROVOKON NDJEKËSIT/ Uron mirëmengjes me reçipetat të zbërthyera (FOTO)

BEBE REXHA PROVOKON NDJEKËSIT/ Uron mirëmengjes me reçipetat të zbërthyera (FOTO)

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në show biz-in botëror.
Krahas suksesit të saj në karrierën muzikore, ajo komentohet jashtëzakonisht shumë edhe për paraqitjet skenike e postimet në rrjete sociale.

Së fundmi këngëtarja shqiptare ka ndarë  me ndjekësit një foto ku duket në ambenjtet e shtëpis .

Flokët të laguara, mbuluar me peshqir dhe kosat e reçipetave zbërthyer Bebe uron: mirëmengjes.