Kim Kardashian TËRBON rrjetin! Pozon komplet e zhveshur me duar në… (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian TËRBON rrjetin! Pozon komplet e zhveshur me duar në… (FOTO)

Kim Kardashian TËRBON rrjetin! Pozon komplet e zhveshur me duar në… (FOTO)

Ylli i reality show ka postuar një foto topless një Instagram për të promovuar parfumin e saj të ri.

“KKW BODY 4.30 nga Vanessa Beecroft #KKWFRAGRANCE,” shkruan 37 vjeçarja në postim.

Kimi për ti bërë reklam diçkaje nuk mund ta bëjë më mirë sesa me trupin e saj, i cili admirohet nga shumë femra dhe jo vetëm./AlpeNews.al/