RINA BALAJ “ZBUTET”/ Ja çfarë mendon ajo për reperet e tjera… (FOTO) – AlpeGossip
RINA BALAJ “ZBUTET”/ Ja çfarë mendon ajo për reperet e tjera… (FOTO)

RINA BALAJ “ZBUTET”/ Ja çfarë mendon ajo për reperet e tjera… (FOTO)

Reperja e suksesshme, Rina Balaj, në një bisedë vajzash me Dojna Memën,rrëfeu shumëçka rreth karrierës dhe jetës së saj personale.

Lidhur me përballjen “Tyna – Rina” që po bën zhurmë prej disa muajsh, ajo tregoi se i respekton të gjitha koleget e saj, duke mohuar se këngët e Tyna janë sulme në rima për të.

Dy reperet e reja, janë vendosur në qendër të vëmendjes pasi besohet se kënga “Mami” e Rinës dhe “Fake” e Tyna kanë mesazhe fyese të cilat i adresohen njëra-tjetrës.

Nuk do të na çudiste aspak nëse do të ishte kështu pasi në hip-hop njihet kjo praktikë.

Muajin tjetër do të vijë në një këngë solo, ndërkohë që po përgatitet shumë shpejt të sjellë një tjetër bashkëpunim.

Aktualisht 19 vjeçarja ka treguar se jeton vetëm dhe se nuk ka një të dashur krah saj.