Oriola i bën të gjithë lëmsh me veprimin e fundit/ Nuk e priste që NOIZY .. – AlpeGossip
Oriola i bën të gjithë lëmsh me veprimin e fundit/ Nuk e priste që NOIZY ..

Oriola i bën të gjithë lëmsh me veprimin e fundit/ Nuk e priste që NOIZY ..

Pas publikimit të fotos së radhës në profilin e saj në ‘Instagram’, Oriola Marashi i çmendi të gjithë me pozën e nxehtë me bikini, që u bë menjëherë temë diskutimi nga ndjekësit.

Madje, mësuam se postimi kishte marrë vëmendje ndërkombëtare, pasi foton e saj e kishte pëlqyer edhe vëllai dhe kushëriri i Rihanna-ës. Këtë e konfirmoi vetë Oriola në një bisedë me komentuesit.

Por, për arsye që nuk dihen, pjesëtarja më e re e grupit ‘OTR’, ditën e sotme e ka fshirë foton nga ‘Instagrami’, duke i lënë fansat me pikëpyetje.

Krahas fotos ajo kishte shkruar një varg nga këngët e vjetra të Noizyt, mirëpo ky i fundit, si rrallëherë, nuk e kishte pëlqyer postimin e Oriolës.