BEQARE APO JO? Adrola Dushi ka një shprehje për ata që e ngacmojnë (FOTO) – AlpeGossip
BEQARE APO JO? Adrola Dushi ka një shprehje për ata që e ngacmojnë (FOTO)

BEQARE APO JO? Adrola Dushi ka një shprehje për ata që e ngacmojnë (FOTO)

Bukuroshja shqiptare tha se nuk ka asnjë person në krah, ndërsa si arsye tregoi se mund të jetë origjina.

E ftuar në emisionin “E diell”, Adrola Dushi foli për jetën e saj personale dhe për atë që nuk shohim nga profili i saj i rrjeteve sociale.

“Nuk kam asnjë në krah. Ndoshta tremben nga origjina ime, si mirditore”, tha Adrola, ndërsa më pas pohoi se nuk mund të tregohen të gjitha.

Por nga ana tjetër Adrola u shpreh se nuk duron dot as komplimentet e meshkujve. E pyetur se për çfarë e komplimentojnë më shumë, Adrola tha:

“Kam djalin 5 vjeç, nuk mund të flas për këtë”.

Ndërsa më pas u shtua, se ish-Miss-i shqiptar i drejtohet atyre që e ngacmojnë me shprehjen: “Ik o djalë, unë kam çunin sa ty!”.