Arian Çani nuk përmbahet para Kejvinës: Ty do të të puthja në b*thë (VIDEO) – AlpeGossip
Arian Çani nuk përmbahet para Kejvinës: Ty do të të puthja në b*thë (VIDEO)

Arian Çani nuk përmbahet para Kejvinës: Ty do të të puthja në b*thë (VIDEO)

I ftuar në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë do të jetë moderatori i njohur dhe i shumë komentuar për deklaratat, mënyrën e prezantimin e jetën private, Arian Çani.

Në videon prezantuese të emisionit që Ermal Mamaqi ka shpërndar në rrjete sociale Çani thotë në mes të emisionit një fjalë të pisët.

“Aaa mos ja ** ****”, thotë moderatori, por se për kë e çfarë e kishte këtë fjalë na mbetet ta zbulojmë nesër.

Më pas kur në krah i shfaqet Kejvina dhe i bën pyetjen se ku do ta puthte ai i kthehet dhe i thotë:

“Do ta puthja në b*thë”, ka thënë gazetari, ndërsa Kejvina ka ngelur me habitur./AlpeNews.al

Nami neser ne "Xing me Ermalin". Ora 21:00 ne tv Klan.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on