Dafina larg Kosovës më 17 Shkurt! U kërkon ndjesë… – AlpeGossip
Dafina larg Kosovës më 17 Shkurt! U kërkon ndjesë…

Dafina larg Kosovës më 17 Shkurt! U kërkon ndjesë…

Këngëtarja aq e dashur për Kosovën dhe Shqipërinë u përfol se do të ishte e pranishme në Prishtinë më 17 Shkurt.

Ashtu sikurse Rita Ora edhe Dafina pritej të jepte performancat e saj në kuadër të 10 vjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Pak orë më parë këngëtarja e cila vetëm para pak ditësh u largua në SHBA, lajmëroi se nuk do mund të jetë e pranishme në vendlindjen e saj për këtë gjë u kërkoi ndjesë fansave.

Në këtë datë ajo do të jetë në Zvicër në një koncert së bashku me kolegun e saj reper Mc Kresha.