“O malet e Shqipërisë…”/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës – AlpeGossip
“O malet e Shqipërisë…”/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës

“O malet e Shqipërisë…”/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës

Marina Fara vazhdon te mbetet një nga modelet më seksi që ka Shqipëria. Bukuroshja shqiptare shpesh herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duket më të vërtetë seksi.

Por së fundmi një foto së bashku me Marinën e ka publikuar menaxheri i vipave shqiptare, Xhani Demika, ky i fundit teksa shikon trupin e super të tonifikuar të modeles mbetet i habitur me format e saj.

Madje ai me shaka edhe shkruan “O malet e shqiperis dhe ju o lisa te gjat ???????? Shum thjesht Marina Fara ????????????????????????