Uau: Reperi me famë botërore sapo bëri “FOLLOW” në Instagram Samanta Karavellën – AlpeGossip
Uau: Reperi me famë botërore sapo bëri “FOLLOW” në Instagram Samanta Karavellën

Uau: Reperi me famë botërore sapo bëri “FOLLOW” në Instagram Samanta Karavellën

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Samanta Karavella emrin e të cilës mbajnë shumë hite, gjithashtu ndër këngëtaret më të komentuara në media, ka tërhequr vëmendjen e një prej reperëve më të njohur ndërkombtarisht.

Bëhet fjalë për Chris Brown i cili sot ka filluar ta ndjekë në Instagram Samantën. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.

“Kur artisti jot i preferuar të ndjek”, shkruan Samanta në postimin ku tregon se Chris i ka bërë “follow” dhe e shoqëron me zemra duke i bërë tag reperit.

Chris Brown duket se i paska fiksim vajzat shqiptare, pasi përveç Samantës ai ndjek edhe Dua Lipën, Rita Orën, motrën e Ritës, Elena Orën, Baby G-n dhe tani Samantën.