“Je e Shqipërisë po aq sa edhe e Kosovës”, Alketa Vejsiu shkruan fjalët e veçanta për… (FOTO) – AlpeGossip
“Je e Shqipërisë po aq sa edhe e Kosovës”, Alketa Vejsiu shkruan fjalët e veçanta për… (FOTO)

“Je e Shqipërisë po aq sa edhe e Kosovës”, Alketa Vejsiu shkruan fjalët e veçanta për… (FOTO)

Disa ditë më parë, Alekta Vejsiu prezantoi linjen e re të fustaneve të nusërisë dhe veshjeve të mbrëmjes, të ‘Class by AV’ në një natë të magjishme. Me siguri i mbani mend disa nga të ftuarit VIP që kanë sfiluar, mes të cilëve ishte edhe Agnesa Vuthaj. Krahas një video nga momentet e sfilatës, ku Agnesa qëndronte në qendër, Alketa ka zgjedhur disa fjalë për të shprehur mirënjohjen për atë që e quan mike të veçantë. “Agnesa Vuthaj nuk kam fjalë për ty… Je një mike speciale, një vajzë unike, një bukuri klasike që do shkëlqejë në kohë si zemra jote! Të falenderoj shumë për shumë motive që ti i di! Je e Kosovës po aq sa edhe e Shqipërisë! Faleminderit”,-ka shkruar ajo.