Anxhelina shkrihet së qeshuri kur sheh muskulozin teksa kërkon SEKS me burra (VIDEO) – AlpeGossip
Anxhelina shkrihet së qeshuri kur sheh muskulozin teksa kërkon SEKS me burra (VIDEO)

Anxhelina shkrihet së qeshuri kur sheh muskulozin teksa kërkon SEKS me burra (VIDEO)

Ajo është ndër këngëtaret me seksi të estradës shqiptare dhe është vajza e të famshmes, Alberie Hadërgjonaj. Anxhelina së fundmi ka qëndruar më shumë se herët e tjera ne Shqiperi. Por si duket tashmë është larguar dhe ndodhet në Chelsea, Manhattan. Aty ku njerëzit jetojnë pa komplekse dhe shumë të lirë. Si duket Hadërgjonaj na ‘prezantoi’ me njërin prej këtyre personave. Në videon e postuar shihet një mashkull muskulor i cili në veshjen e tij ka si shkrim “Fu*k me daddy’’. Këtë gjë mund ta shihni edhe ju në videon e më poshtme.