Aktorja e njohur dhe vajza e saj “thyejnë” rrjetin, publikojnë pamjet e çmendura duke ngitur tangat (FOTO) – AlpeGossip
Aktorja e njohur dhe vajza e saj “thyejnë” rrjetin, publikojnë pamjet e çmendura duke ngitur tangat (FOTO)

Aktorja e njohur dhe vajza e saj “thyejnë” rrjetin, publikojnë pamjet e çmendura duke ngitur tangat (FOTO)

Shpesh janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave të tyre pa censurë, por edhe për publikimin e fotove dhe videove thuajse erotike.
Kohë më parë, vajza e aktores së famshme, Ornella Muti, kishte pozuar nudo, foto të cilën ia kishte shkrepur aktorja ndërsa në prani të tyre ishte edhe partneri i kësaj të fundit.

Në profilin e Instagramit, Naike publikon shpesh here foto “të pista”, ku ato nudo duket se i janë bërë rutinë. Por së fundmi ajo e ka rritur “dozën” e çmendurisë, duke postuar disa foto teksa ajo qëndron e shtrirë përmbys në shtrat, veshur vetëm më një palë të tanga, dhe nga ana tjetër nëna e saj ia tërheq ato.