E ftuar në emision “C’è posta per te”, Erjona Sulejmani nuk i kursen thumbimet për Xhemailin – AlpeGossip
E ftuar në emision “C’è posta per te”, Erjona Sulejmani nuk i kursen thumbimet për Xhemailin

E ftuar në emision “C’è posta per te”, Erjona Sulejmani nuk i kursen thumbimet për Xhemailin

Modelja shkodrane e cila ka qenë edhe miss Shqipëria, Erjona Sulejmi, ka lëshuar disa thumbime për futbollistin Blerim Xhemaili me të cilin ajo është e martuar dhe në prag divorci.

E ftuar në emisionin “C’e posta per te” nga Luciana Litizzetto, modelja i është përgjigjur edhe disa pyetjeve të tjera në studio.

Ajo nuk kurseu ironinë për mbiemrin e saj ndërsa tha: “Sulejmani, pasi meshkujt kur më shohin ngrenë duart lart”. Ndër të tjera ajo ka komentuar edhe fustanin e saj të shkurtër që ngjante tejet bukur në fizikun e saj seksi.

“Është i shkurtër, epo ne duhet të tregojmë veten. Megjithatë, nuk kanë pse i japin gojës pasi unë jam duke u ndarë nga Blerimi”- ka thënë Erjona.
sulejmani
Çifti që tashmë i kanë thënë fund lidhjes së tyre, kanë një djalë të vogël që quhet, Luan. Mesfushori nuk e ka komentuar ndarjen me modelen ndërsa shkodranja ka lënë të kuptojmë që shkak për divorcin e tyre ka qenë tradhtia. Ajo në mediat italiane ka thënë se “futbollistët tradhtojnë shumë”