”SADO TË RRITEM…”/ Bora Zemani i bën dedikimin më të bukur të ëmës – AlpeGossip
”SADO TË RRITEM…”/ Bora Zemani i bën dedikimin më të bukur të ëmës

”SADO TË RRITEM…”/ Bora Zemani i bën dedikimin më të bukur të ëmës

Mamaja e modertores bukuroshe, Bora Zemanit feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë ajo ka vendosur ta urojë publiksht. Bora ka postuar një foto nga fëmijëra ku shfaqet me të ëmën dhe i dedikon fjalët më të bukura.

Bora shkruan se sado që të rritet do ketë nevojë për mamin dhe këshillat e saj.

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty”, shkruan Bora.

Kujtojmë që Bora aktualisht prezanton emisionin “Albanian Designers Competition”.