Ju kishte munguar Olta Gixhari! Sjell diellin në mes të shiut – AlpeGossip
Ju kishte munguar Olta Gixhari! Sjell diellin në mes të shiut

Ju kishte munguar Olta Gixhari! Sjell diellin në mes të shiut

Prej kohësh Olta Gixhari i kishte munguar rrjetit.
Bukuroshja bionde është një nga aktoret më të përfolura, por tashmë ka preferuar të qëndrojë e tërhequr.

Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për jetën e saj profesionale, pasi ajo është e angazhur në disa vepra teatrale dhe tashmë në filmin më të ri ‘Love’.

Olta në këto ditë plot vranësira është kthyer e veshur në të bardha dhe shumë sexy.