Noizyt s’i del inati! Shan rëndë tifozin serb: Në emër të popullit të q**** – AlpeGossip
Noizyt s’i del inati! Shan rëndë tifozin serb: Në emër të popullit të q****

Noizyt s’i del inati! Shan rëndë tifozin serb: Në emër të popullit të q****

Një ndër tifozët më të flaktë shqiptarë mbrëmjen e sotme ishte edhe reperi i famshëm, Noizy.

Pas fitores së Zvicres kundër Serbisë, të shumtë ishin VIP-at shqiptarë që treguan sa krenarë u ndjenë sot.

Golat e Xhakes dhe Shaqirit do mbahen mend gjate nga të gjithë dhe Noizy nëpërmjet një postimi në Instagram ka shprehur emocionet e tij dhe komentet kanë qenë të shumta.

Teksa një tifoz serb shkruan në gjuhën e tij një koment në foton e Noizy-t, ku shihen dy çunat, reagimi i reperit ka shkaktuar shumë të qeshura dhe pse e ofendon rëndë komentuesin. Fotoja më poshtë flet shumë qartë!/intv.al/