DO PËRFAQËSOJË SHQIPËRINË NË “EUROVIZION”/ Publikohet kënga e Ana Gjebreas – AlpeGossip
DO PËRFAQËSOJË SHQIPËRINË NË “EUROVIZION”/ Publikohet kënga e Ana Gjebreas

DO PËRFAQËSOJË SHQIPËRINË NË “EUROVIZION”/ Publikohet kënga e Ana Gjebreas

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës për Fëmijë.

Sot Anna ka publikuar videoklipin e këngës “Stand by you”, një këngë që është pëlqyer shumë dhe ka një mesazh të fuqishëm me në qendër luftën ndaj bullizimit.

Në komente shumë e cilësojnë Shqipërinë si fituese të Festivalit.