“JE NJERIU MË I RËNDËSISHËM…”/ Urimi i Pm për ditëlindjen e Sarah nuk duhet humbur (FOTO) – AlpeGossip
“JE NJERIU MË I RËNDËSISHËM…”/ Urimi i Pm për ditëlindjen e Sarah nuk duhet humbur (FOTO)

“JE NJERIU MË I RËNDËSISHËM…”/ Urimi i Pm për ditëlindjen e Sarah nuk duhet humbur (FOTO)

Blogerja a njohur, Sarah Berisha, feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj të shumtë. Por vëmendjen më të madhe e ka marrë urimi që i ka bërë partneri i saj, Dj Pm, përmes një video të postuar në “Instastory”.

Pm nuk ndodhet pranë saj për të festuar së bashku, por shprehet se me ‘mendje dhe zemër është tek ajo’. Dj i njohur gjithashtu i thotë Sarah se ‘je njeriu më i rëndësishëm në jetën time’.

“Shpirti im, urime ditëlindja. Edhe pse nuk jam për momentin afër teje, me mendje dhe zemër jam te ti. Urime ditëlindja, ishalla edhe 100 të tjera të lumtura bashkë me mua. E mos harro, je njeriu më i rëndësishëm në jetën time. Edhe 100 të tjera”, dëgjohet të thotë Dj Pm në videon në fjalë.