Kush eshte bukuroshja qe i rrembeu zemren ish-te-fejuarit te Floriana Garos (FOTO) – AlpeGossip
Kush eshte bukuroshja qe i rrembeu zemren ish-te-fejuarit te Floriana Garos (FOTO)

Kush eshte bukuroshja qe i rrembeu zemren ish-te-fejuarit te Floriana Garos (FOTO)

Era Xhabafati dallohet për hijeshin që rezaton në daljet publike. Ajo menxahon disa biznese të saj gjithashu punon edhe si petagoge. Të gjitha këto i ka arritur me ndihmën e Tedi Ngjelës ,i cili gjithashu është ish bashkëshorti i moderatores së njohur Floriana Gara.

Pas një lidhje disa vjeçare fijesa e tyre mori fund dhe selcili vazhdon jetën personale.

Tedi dhe Era tashmë janë prindër të një vajze,çifti e shpreh shpesh dashurin e tyre në rrjetet sociale.Këtë herë ka qenë Era ajo që ka publikuar një foto ku shkruan:”Fitimtarë të dashurisë