XHENSILA PUBLIKON FOTON ME PIZHAME NGA KREVATI/ Bes Kallaku na befasoi me reagimin e tij – AlpeGossip
XHENSILA PUBLIKON FOTON ME PIZHAME NGA KREVATI/ Bes Kallaku na befasoi me reagimin e tij

XHENSILA PUBLIKON FOTON ME PIZHAME NGA KREVATI/ Bes Kallaku na befasoi me reagimin e tij

Pas lindjes së vajzës  Xhensila Myrtezaj  u largua nag ekrani duke u shkëputur nga muzika por vetëm disa javë më parë  ajo u rikthye me një projekt të fuqishëm. Xhensila publikoi këngën e saj më të re “Sekreti im” një bashkëpunim me Pirro Çakon që rezultoi mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme ajo ka habitur të gjithë ndjekësit teksa ka publikuar disa foto ku shihet e veshur me pizhama dhe e shtrirë, një pozë mjaftë provokuese dhe joshëse.

Çdo ditë dëshmoj bekimet e zotit. Çdo ditë është një fillim i ri. Çdo gjë e vogël është e bukur” : ka shkruar Xhensila krah  fotove dhe Besi nuk ka nguruar ti bëjn komentin ku ka bërë disa emoji me zemra dhe domate.

AlpeNews.al