"PASKE GJETUR BABUSH TË FORTË"/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“PASKE GJETUR BABUSH TË FORTË”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO+VIDEO)

“PASKE GJETUR BABUSH TË FORTË”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO+VIDEO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Ish banorja e Big Brother, Genta Gjalpi është mjaft e ndjekur në Instagram dhe së fundmi ka publikuar një foto ku njëra prej ndjekësve e ofendon por ja si ja kthen Genta:

 

Bukuroshja Rashel Kolaneci  ka publikuar një foto ku shfaqet buzë pishinës dhe prej ditësh po pushon në Mykonos. Njëri prej ndjekësve i shrkuan si më poshtë:

View this post on Instagram

She believed she could, so she did💙#paradise

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Ronela Hajati së fundmi ka lancuar bashkëpunmte me Don Phenom dhe njëri prej ndjekësve i shkruan:

/AlpeNews.al