“TALENTI MË I RI”/ Njihuni me Abdulin nga Guatemala që po “çmend” vajzat shqiptare – AlpeGossip
“TALENTI MË I RI”/ Njihuni me Abdulin nga Guatemala që po “çmend” vajzat shqiptare

“TALENTI MË I RI”/ Njihuni me Abdulin nga Guatemala që po “çmend” vajzat shqiptare

Abduli nga Guatemala është talenti i ri që u bë pjesë e kësaj puntate të “Why Not” në Ora News. Ai është regjistruar në rrugët e Tiranës duke i rënë violinës, gjë që i tërheq jashtë mase qytetarët shqiptarë.

Por vajzat shqiptare nuk i tërheq vetëm talenti i tij. Pamja e Abdulit është krahasuar me disa meshkuj seksi të filmave si “Aquamen” dhe “Jack Sparrow”.

Pavarësisht kësaj, Abduli nuk e pëlqen aspak këtë krahasim.