“Vipat e Bllokut” SULMOJNË Genta Ismajlin! I publikojnë FOTON e çuditshme: Na trembe… – AlpeGossip
“Vipat e Bllokut” SULMOJNË Genta Ismajlin! I publikojnë FOTON e çuditshme: Na trembe…

“Vipat e Bllokut” SULMOJNË Genta Ismajlin! I publikojnë FOTON e çuditshme: Na trembe…

Detyra e tyre është demaskimi i fytyrave publike dhe sa herë ka raste të tilla, faqes ‘Vipat e Bllokut’ nuk mund ti shpëtojë.

Në një postim në Instastory ata kanë hedhur Genta Ismajlin. Për Gentën gjithmonë e më shumë po flasin se ka ndryshuar në mënyrë drastike, dhe se është ndryshe nga Instagrami në  ralitet. Më këtë foto duket sikur fjalët janë të vërteta.

Dhe vetë faqja e Vipave të bllokut e kanë shoqëruar foton me “WTF” duke treguar habinë e madhe./AlpeNews.al