E REFUZUAN PUBLIKISHT ÇANIN/ Kush janë VIP-et që nuk ja përtuan (FOTO) - AlpeGossip
E REFUZUAN PUBLIKISHT ÇANIN/ Kush janë VIP-et që nuk ja përtuan (FOTO)

E REFUZUAN PUBLIKISHT ÇANIN/ Kush janë VIP-et që nuk ja përtuan (FOTO)

Zonë e lirë është njëri nga emisionet që transmetohet prej vitesh në ekran.

Ai pëlqehet mjaft nga publiku shqiptar sidomos prej drejtimit ngamoderatori i njhohur Arian Cani.

Ato që e bëjnë të veçantë janë të ftuarit e çfarëdo fushe si dhe tematikat e shumëllojshme.

Pikërisht prej tyre është një ndër emisionet më të komëntuara por jo rrallëherë të ftuarit e pikërisht ato femra të cilat moderatori i ngacmon shumë, refuzojnë ardhjen në emison, puthjet karakteristike të Canit apo bashkëpunimin me të.

AlpeNews.al ju njeh më rastet kur vajza të njohura të ekranit e kanë refuzuar hapur moderatorin:

Roza Lati

Teksa ishte e ftuar në emision, moeratorja e njohur refuzoi live puthjen e Canit.

Në një intervistë Roza u shpreh si më poshtë.

“Nuk e putha sepse Ariani ka puthur zakonisht këto femrat e njohura të Ballkanit, balerinat apo striptistet që ka pasur të ftuara dhe i ngacmonte. Nuk isha e përgatitur, dhe nëse duhet të puthja dikë, ndoshta do puthja një djalë të moshës time..?!

Dojna Mema

Në një intervistë me moderatoren e Top Channel, gjatë një pyetje të drejtuar nga ajo se me cilën Cani do bashkëpunonte Dojna u përgjigj kështu:

Pra do të vish ti në Top” , duke e refuzuar atë me” lezet”.

Rovena Stefa

“Nuk shkoj te Cani se ai ëshë i çmendur”, kështu iu përgjigj këngëtarja një pyetjeje në Instastory në lidhje me emisionin ku do donte të promovonte këngën e saj.