HARROJENI LINDA REIN/ Ju prezantojmë me mamin e saj super yll (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI LINDA REIN/ Ju prezantojmë me mamin e saj super yll (FOTO)

HARROJENI LINDA REIN/ Ju prezantojmë me mamin e saj super yll (FOTO)

Linda Rei vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, si për sherret e deklaratat e bujshme, ashtu edhe për fotot provokuese.

Linda ra menjëherë në sy për pamjen e saj që herën e parë kur doli në ekranin shqiptar, por ju ende nuk keni parë mamanë e makeup artistes.

Ka qenë vetë Linda që na ka prezantuar me mamanë në fotot e videot e fundit në Instagram ku e quan atë “Mbretëreshë”.

Mamaja e Lindës është bjonde, elegante dhe shumë moderne teksa ka realizuar të njëjtën pozë si e bija.