LYRICAL SON BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet gjinia e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO) - AlpeGossip
LYRICAL SON BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet gjinia e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO)

LYRICAL SON BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet gjinia e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO)

Festimi, i njohur me emrin e artit edhe si Lyrical Son, së bashk me bashkëshorten Gresa po bëhen prindër për herë të dytë dhe kjo është konfirmuar javë më parë.

Tani  ishte gruaja e reperit ajo e cila ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të disa Instastory të tregojë se po bëhet nënë e një vajze.

Ata tashmë e kanë edhe një tjetër vajzë të quajtur Eva të cilës shpejt do t’i vijë në jetë një motër.