“ME MAMI SARËN DHE ME NËNA…”/ Ledioni thyen rregullin dhe shfaq si rrallëherë Vjollca Hoxhën – AlpeGossip
“ME MAMI SARËN DHE ME NËNA…”/ Ledioni thyen rregullin dhe shfaq si rrallëherë Vjollca Hoxhën

“ME MAMI SARËN DHE ME NËNA…”/ Ledioni thyen rregullin dhe shfaq si rrallëherë Vjollca Hoxhën

Ledion Liço është rikthyer në ekran me moderimin e Big Brother VIP, por është rikthyer edhe në Instagram duke qenë shumë aktiv me postime.

Në postimin më të fundit, Ledioni ka publikuar një foto krah Sara Hoxhës dhe Vjollca Hoxhës. Presidentja e Top Medias shumë rrallë shfaqet në rrjete sociale, por Ledioni e theu këtë rregull

Siç shihet nga foto, znj. Vjollca duket plot sharm dhe elegante e veshur me të zeza.