Vajza e Dritan Priftit pjesë e klipit të Alban Skënderajt! Shfaqet duke… (VIDEO) – AlpeGossip
Vajza e Dritan Priftit pjesë e klipit të Alban Skënderajt! Shfaqet duke… (VIDEO)

Vajza e Dritan Priftit pjesë e klipit të Alban Skënderajt! Shfaqet duke… (VIDEO)

Vajza e vogël e deputetit të ndjerë Dritan Prifti mund të quhet ndoshta blogerja më e vogël në Shqipëri. Sytë e saj të kaltër, fokët e verdhë dhe veshjet nga koka tek këmbët firmato, e bëjnë atë të rrëmbejë zemrat e njerëzve. Livia është vajza e vetme dhe më e vogla e familjes së Dritan Priftit.

Kjo vogëlushe, ndër të tjera është fotografuar edhe e veshur me koleksionet e Dolce&Gabanna. Llogaria e saj në Instagram numëron mijëra ndjekës dhe me sa duket menaxhohet nga familja e Livia.

Teksa hedhim një sy në videoklipin më të ri të Alban Skënderaj “Imagjino” shohim që pjesë e tij është dhe vogëlushja.

Kjo këngë e Albanit vjen në bashkëpunim me DJ Sardin./AlpeNews.al/