Miriam hap krahun. Një tjetër vajzë është DRITA e jetës së Albanit dhe sapo ja tregoi gjithë botës (FOTO) – AlpeGossip
Miriam hap krahun. Një tjetër vajzë është DRITA e jetës së Albanit dhe sapo ja tregoi gjithë botës (FOTO)

Miriam hap krahun. Një tjetër vajzë është DRITA e jetës së Albanit dhe sapo ja tregoi gjithë botës (FOTO)

Miriami nuk do ta linte kurrë vendin e parë, por për të bijën e ka hapur krahun me qejf. Madje postimit ku Albani shkruan: “Drita e jetës sime”, për Amelin, mami Miriami i ka komentuar shumë zemra.

Në foto Ameli është duke shijuar perëndimin e diellit. Dhe babin e ka marrë malli, sepse nuk ndodhet momentalisht në Shqipëri. E nëse fotoja e vajzës është e shkrepur sot, me siguri ajo s`po shikon perëndimin, por po pret babin.