Wow! Luana Vjollca shfaqet përvëluese me bikini në plazh: Më ktheni në parajsë… (FOTO) – AlpeGossip
Wow! Luana Vjollca shfaqet përvëluese me bikini në plazh: Më ktheni në parajsë… (FOTO)

Wow! Luana Vjollca shfaqet përvëluese me bikini në plazh: Më ktheni në parajsë… (FOTO)

Luana është një nga femrat më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Trupi i saj preferohet nga shumë meshkuj por dhe nga femrat të cilat duan ta ken si ajo.

Pas një kohe shkëputje nga televizioni, Luana sigurohet që kur të shfaqet ta bëj atë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ashtu ka bërë dhe para pak minutash ku ka postuar në Insta Storyn e saj një foto nga plazhi.

“Më ktheni në parajsë…”, shprehet moderatorja. Epo Luana temperaturat janë fiks për plazh, mund të kthehesh kur të duash./AlpeNews.al