“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Adrola Dushi e cila ka postuar një foto pa bluzë poshtë dhe është mbuluar me flokë. Ajo ka marrë 22.121 like e ndjekur nga 355 like.


Klea Huta 5.832 like.

Fjoralba Ponari me 2.496 like.

Lei Kraja me 1,431 like.

Jonida Maliqi 1339 like.